Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Нафтогаз" пропонує знижку своїм споживачам: назвали умову

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Нафтогаз, знижка

  "Нафтогаз", який постачає блакитне паливо 98% сім'ям, пропонує знижку. Усі, хто заплатять за газ до 15 числа, можуть наступного місяця отримати знижку у розмірі 1%.

  0376_24_main.jpg (52.23 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні "Нафтогазу" на офіційному сайті. Влітку з урахуванням низького споживання знижка буде несуттєвою. Навіть узимку, з урахуванням високої витрати газу, розмір знижки у найкращому разі компенсує вартість чашки кави. Так, при споживанні газу на 3000 грн, знижка становитиме лише 30 грн.

  У масштабах "Нафтогазу" запровадження такої акції суттєво на фінансові показники не вплине, однак компанії важливо, щоб українці вчасно платили за газ. Це дає можливість зберігати операційний прибуток, інвестувати у видобуток газу тощо.

  Скільки українці платять за газ

  В Україні діє фіксований тариф у розмірі 7,96 грн за кубометр. Такий тариф продовжили до травня 2024 року. Загалом після закінчення повномасштабної війни Україна матиме шанс вийти на повне самозабезпечення та відмовитися від імпорту газу. Важлива умова: мінімізація ризиків для безпеки та залучення іноземних інвесторів. Для розвитку видобутку необхідні технології, якими володіють західні підприємства. Багато хто з них відмовляється інвестувати гроші в країну з високими корурпційними ризиками та загрозою.

  До речі, на європейському газовому ринку спостерігається зниження споживання газу та стабілізація цін. Це дає можливість заповнити газові сховища, зокрема імпортним газом за відносно низькою ціною.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми