Бензин та енергетика, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи повинні споживачі платити за повірку лічильника газу: роз'яснення

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: повірка лічильників газу

  В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні.

  9719_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це йдеться у роз'ясненні фахівців "ГазПравди". Річ у тому, що такі послуги як сама повірка, демонтаж та монтаж лічильника, транспортування та пов'язаний з повіркою ремонт вже закладені в тариф.

  Періодична перевірка лічильників газу побутових споживачів здійснюється за рахунок облгазу незалежно від того, хто є власником лічильника: облгаз чи споживач. Витрати облгазів, пов'язані з повіркою, закладені у тариф на послуги розподілу природного газу", – зазначили експерти.

  Щоб переконатися в цьому, достатньо ознайомитись із структурою чинного тарифу облгазу, яка є окремим додатком до затвердження його ухвали НКРЕКП. Тобто побутові споживачі, які оплачують доставку газу, водночас оплачують своєму облгазу й повірку лічильників, незалежно від того, хто є власником засобів обліку.

  Нагадаємо, українці, у яких термін перевірки лічильників уже настав, зобов'язані провести повірку приладів протягом трьох місяців після завершення опалювального сезону. У більшості міст опалювальний сезон завершився на початку квітня, тобто перевірка має відбутися до початку липня.

  Відновлення повірок стосується всіх лічильників – спожитого газу, електрики, води та теплових лічильників. Виняток зроблено лише для тих українців, які залишились на тимчасово окупованій території.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми