Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Підключення нічного тарифу: як скоро окупиться покупка лічильника

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи, електроенергія

  В Україні після подорожчання електроенергії з 1 липня до 2,64 грн за кВт*годину все ще є можливість підключити нічний тариф. Це дозволить у період з 23 до 7 ранку платити за струм 1,32 грн за кожну кВт*годину.

  6006_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)


  Це випливає з опублікованої постанови Кабміну №544. Так, уряд не став скасовувати нічний тариф на світло. Як результат, у нічний період часу у разі споживання до 250 кВт*год на місяць можна платити за струм вдвічі менше.

  Для цього необхідно встановити двозонний лічильник, а також подати заявку до свого постачальника електроенергії. Щоправда, через велике навантаження деякі клієнти, які зараз подають заявки про підключення нічного тарифу, отримують відповідь із повідомленням, що їхня черга прийде лише у листопаді цього року. Проте така черга спостерігається далеко не у всіх містах.

  Підключення нічного тарифу безкоштовне. Але при цьому українцеві доведеться придбати двозонний лічильник. Він коштує від 1,6 тис. до 2,4 тис. грн. Така покупка швидко окупиться. Наприклад, якщо ви витрачаєте 250 кВт*год на місяць і половину струму споживатимете в нічний період, щомісяця ви зможете заощаджувати 165 грн на місяць. Вже за 10 місяців покупка лічильника окупиться.

  Зазначимо, у травні українці платили 1,44 грн за кожну кВт*годину струму у разі споживання до 250 кВт*годину на місяць та 1,68 грн за кожну кВт*годину, якщо споживали понад 250 кВт*годину. З червня українцям запровадили єдиний тариф у 2,64 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми