Бензин та енергетика, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яка ймовірність блекаутів в Україні влітку

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: світло, відключення

  В Україні цього літа можливі відключення світла, причиною яких можуть стати пошкодження електромереж. Проте ймовірність блекаутів дуже низька.

  8803______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Ситуація буде справді напруженою в період літа. Про це розповів голова компанії "Укренерго" Володимир Кудрицький.

  "Відключення можуть бути через пошкодження мереж. Це стандартна традиційна історія, з якою будь-який споживач електроенергії у світі, на жаль, так чи інакше періодично стикається. Це може бути, наприклад, пошкодження розподільчої лінії або відключення магістральної лінії. Це не пов'язано з дефіцитом електроенергії, це технічні неполадки", – каже голова компанії.

  Однак він уточнив, що насправді немає ситуації, в якій "Укренерго" бачить невідворотні блекаути. За словами Кудрицького, відключення споживачів, зокрема ті, які були взимку, – це останній за пріоритетністю крок, який можуть використати, щоб збалансувати та зберегти енергосистему країни.

  "Але є й інші інструменти, які дозволяють уникнути відключень. Зокрема, це імпорт електроенергії. Також ми можемо включати додаткові потужності, що генерують, наприклад, ті, що використовують природний газ. Влітку вони традиційно використовуються мало, але ми можемо включити додаткову генерацію на газу. Тому я не говорив би про невідворотні відключення і тим більше блекаут", – підкреслив Кудрицький.

  За його прогнозом, ситуація в енергосистемі буде справді напруженою в період нинішнього літа, проте компанія використовуватиме всі інструменти, щоб не допускати відключень споживачів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми