Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Для українців озвучили нову ціну на світло

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи, електроенергія

  В Україні вже з 1 червня можуть підвищити тарифи на електроенергію. Чинна ціна не покриває собівартість генерації та доставки струму. Крім того, не дозволяє фінансувати ремонтні роботи для відновлення пошкоджених російськими атаками енергооб'єктів. Ціна кВт*годину після подорожчання може становити близько 2,4 грн.

  9536______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL. Після підвищення тарифу на електроенергію вартість кВт*год все ще буде значно меншою, ніж ринкова ціна. Зараз при споживанні до 250 кВт*год. на місяць кожен коштує 1,44 грн., якщо сім'я за місяць витрачає більше, то за кожний кВт*годину має платити 1,68 грн. За новими правилами ціна може становити від 2,4 до 2,8 грн за кВт*годину.

  При цьому градацію залишать. Ті, хто менше витрачають струму, менше платитимуть за електроенергію. Можливе також запровадження ринкової ціни тільки для тих, хто споживає велику кількість електроенергії. Точного рішення до Міненерго досі не ухвалили.

  Усього розглядали близько десяти варіантів підвищення тарифів на електроенергію. І хоча для більшості сімей суми у платіжках зміняться незначно, таке рішення традиційно не популярне серед українців. Крім того, після початку повномасштабної війни в уряді підтримали мораторій на підвищення тарифів. Однак у результаті мораторій доведеться скасувати. Ще у квітні підвищили тарифи на воду, тепер настав час і для електроенергії.

  Незмінною залишиться вартість газу. Ціну зафіксували як мінімум до травня 2024 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми