Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як підготуватися українцям до підвищення тарифів на світло

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: тарифи, електроенергія

  За словами експерта, уряд має відкрити якомога більше програм з енергомодернізації, щоб кожен міг підготуватись до цього підвищення.

  9853______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Українцям варто готуватися до підвищення тарифів на електроенергію і модернізувати своє житло, щоб воно споживало менше енергії. Про це сказала президент DiXi Grouр Олена Павленко в ефірі телемарафону.

  "Не варто сподіватись, що через п’ять років у нас буде модернізована інфраструктура, якщо ми не доплачуємо за неї. Слід очікувати підвищення тарифів. Я не думаю, що воно буде негайне. Я не думаю, що воно буде надзвичайно високе – в шість разів, як розказують. Я думаю, що це буде повільно і поступово, невеликими етапами", - сказала вона.

  За її словами, український уряд має розказати, коли і як планується підвищувати тарифи. А також відкрити якомога більше програм для того, щоб кожен міг підготуватися до цього підвищення. Мова йде про використання енергоефективних технологій: заміна вікон, ізолювання будинків, щоб вони менше споживали тепла чи енергії.

  Павленко зазначила, що українці мають готуватись як до складного літа, бо енергоінфраструктура піде в ремонти і потрібно буде економити, так і до складної зими, бо ворог може продовжувати обстріли енергетики знову.

  Також, за її словами, уряд має розказати, куди підуть кошти на підвищення тарифів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми