Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Україна об'єднає енергосистему з Польщою

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: енергетика, Польща

  Енергоатом заявив, що після виконання оператором Укренерго своїх зобов’язань, лінію електропередачі між Україною та Польщею, яка не працювала з 1991 року, можна буде знову запустити.

  8785______500x317.jpg (39.64 Kb)


  Про це повідомила пресслужба Енергоатома.
  Повітряна лінія електропередачі через Польщу з’єднає українську та європейську енергосистеми. Вона працювала ще за СРСР, але після розпаду була виведена з експлуатації та з 1991 року не працювала.
  Наразі на майданчику вже змонтовано частину необхідного обладнання, а відповідні підрозділи Енергоатома проводять роботи, які передують пусконалагоджувальним.
  «Тож щойно свою частину зобов’язань виконає і НЕК „Укренерго“, лінію можна буде вводити в експлуатацію. За оцінками фахівців, роботи НЕК може закінчити в квітні», — кажуть в Енергоатомі.
  Як зазначив очільник компанії Петро Котін, запуск лінії електропередачі зміцнить зв’язок України з європейською енергосистемою, а в перспективі дозволить України експортувати й імпортувати електроенергію до країн ЄС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми