Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Чому погано залишати пристрої в режимі очікування

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: електроприлади

    Багато електроприладів незалежно від того, використовуються вони чи ні, постійно підключені до мережі. Така звичка може призвести до серйозного збільшення рахунків за електроенергію.

    8785______500x317.jpg (39.64 Kb)


    Зарядні пристрої
    Часто зарядки до телефонів не вимикають з розеток і вони все одно продовжують поглинати енергію. Під час заряджання мобільного телефону кабель споживає в середньому від 2 до 3 Вт, але коли він відключений від телефону, то споживає близько 0,26 Вт.
    До того ж, якщо не вимикати зарядку з розетки, то вона може сильно нагрітись та пошкодитись.
    Чому погано залишати пристрої в режимі очікування
    Багато хто залишає в режимі очікування такі пристрої як телевізор та мікрохвильову піч. Наприклад, увімкнений телевізор може споживати 186 В і 3,06 В, якщо він вимкнений, але все ще підключений до мережі.
    Також коли комп’ютер увімкнено і ним користуються, то, він споживає в середньому 74 В. У вимкненому стані, але все ще підключеному до струму, споживання може становити близько 2,84 В.
    У найспекотніші літні місяці кондиціонер стає найкращим другом. Але більшість людей забувають відключити його від мережі, коли приходить зима. Тим самим збільшуючи рахунки за електроенергію.
    Чи слід вимикати з розетки пральну машину
    У повсякденному житті, коли ви регулярно використовуєте пральну машину чи посудомийну, відключати від мережі такі прилади не варто.
    Однак, якщо ви їдете у відпустку, то краще вимкнути їх, оскільки вони не використовуватимуться кілька днів та будуть лише споживати енергію.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть  ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми