Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Українці отримують незаконні платіжки від "Нафтогазу"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: платіжки за газ, "Нафтогаз"

  "Нафтогаз" помилково надсилає платіжки на тисячі гривень навіть на ті будинки, які не підключені до газу. Це може статися через проблеми з урахуванням споживання блакитного палива.

  2088_24_main.jpg (52.23 Kb)


  Про такий випадок написала на своїй сторінці у Facebook енергетична експертка Світлана Голікова. Вона особисто отримала платіжку майже на дві тисячі гривень на будинок на Чернігівщині, який не підключений до газу. При цьому власник будинку – член її родини. "Будинок до газопостачання не підключений. Взагалі", – повідомила вона.

  Про такі випадки також раніше повідомляв і експерт у сфері ЖКГ Олег Попенко. "І я можу з упевненістю сказати, що це відбувається в багатьох областях. Я вже писав про незаконні платіжки у Сумській та Київській областях", - повідомив він у своїй сторінці в Telegram.

  Якщо ви отримали платіжку за газ, який не використали, необхідно звернутися до "Нафтогазу" з проханням скасувати незаконну платіжку. Якщо ж у компанії прохання проігнорують, звернутися зі скаргою можна до НКРЕКП (вони приймають скарги і телефоном, і письмово). Крім того, на урядовій гарячій лінії також фіксують усі можливі порушення.

  Раніше "Нафтогаз" не займався врахуванням споживання. Однак, після того, як їм передали цю функцію, можуть виникати помилки. Згодом у компанії можуть їх виправити, але для цього споживачі повинні повідомити про помилки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми