Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Ціни на бензин і дизпальне в Україні пішли донизу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пальне, бензин, АЗС, дизель, автогaз

  У Європі з початку 2023 року відбулося зниження котирувань на нафту й нафтопродукти, що дозволило знизити ціну на різні види палива в Україні. Вартість бензину, дизельного пального та автогазу знизилася, надалі ціни продовжать своє падіння.

  9466_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Відбулося зниження котирувань у Європі на нафту й нафтопродукти. Це дало можливість знизити оптову ціну в Україні і, як наслідок, ми бачили в січні дві хвилі зниження цін як національних, так і регіональних операторів... І повторна історія сталася вже в лютому. Докладаючи до зниження котирувань цю ситуацію, кон'юнктуру, враховуючи наявність пального, ціни на бензин і дизпальне також пішли донизу. На ринку скрапленого газу дуже схожа ситуація", – розповів експерт.

  Він прогнозує, що ціна скрапленого газу впаде до 22 грн. За словами Сіренка, ринок автогазу – окремий ринок, він працює по "інших лекалах". Але там також наявність російського продукту зробила зниження цін і оптових і вроздріб.

  "Там ціни майже кожен день змінюються по Україні, всі намагаються втриматися за цього клієнта. Це, скажімо так, заощадливі люди. І вони дуже чутливі до ціни. Скраплений газ (ціна. – Ред.) опускається, як ми бачили, і до 19,90 грн на прикордонних заправках, а в середньому по Україні – близько 24-23 грн/л. І певно, за результатами останніх аукціонів і тих обсягів з країн Балтії, звідки постачається (перш за все саме звідти йде російський ресурс), я думаю, що ціна й далі піде донизу на скраплений газ. Думаю, буде 22 грн найближчими днями", – підсумував фахівець.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми