Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В зонах проведення АТО відключать теплоенергію

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: РНБО, АТО, Нафтогаз, Андрій Коболєв, газ

  РНБО на найближчому засіданні розгляне питання відключення тепла в зоні АТО.

  0811_kobolev_35c81.jpg (26.82 Kb)

  Таку інформацію озвучив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

  Це питання почало підніматися через несплату коштів за постачання електроенергії.

  "З точки зору фінансового балансу "Нафтогазу" ми отримали ситуацію, коли ми імпортуємо газ за ринковою ціною, змушені поставляти цей газ і не отримувати за нього розрахунок", - повідомив Коболєв. "Така ситуація небезпечна з точки зору можливих аварій, вибухів", - зауважив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нафтогаз" має бути оголошений банкротом - експерт

  "У Донецькій, Луганській областях місцеві облгази контролюються бойовиками. Все, що фактично ми можемо зробити - це перекрити газ на магістральному газопроводі, відключивши великий сегмент споживачів (всіх без винятку) від газу. Таке рішення може бути прийнято", - заявив Коболєв.

  Складність ситуації полягає в тому, що зменшити поставки дуже важко, тут або потрібно перекривати вентелі всім, або цього не робити взагалі. Якщо буде перший варіант, то "всі люди в цьому секторі залишаться без газу і без тепла".

  "Сподіваюся, що на засіданні РНБО буде прийняте рішення щодо вирішення ситуації. Можливо, рішення буде говорити про відключення цієї зони від поставок газу", - резюмував глава "Нафтогазу".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми