Банки. Кредити. Депозити Автор: Ната Друкувати Коментарів: 4

Коломойський хапається за останню соломинку

  • .  → Ключові теги: "ПриватБанк", термінали, Ігор Коломойський, банки

    "ПриватБанк" хоче наростити якомога більшу клієнтську мережу. Відтак, установа має намір встановити 5,6 тис. терміналів самообслуговування.

    teper-vydayut-sdachu.jpgТермінали в основному в торгово-розважальних центрах, місцях скупчення людей і на вулицях.

    Через це його мережа ПТКС, яка налічує 6,85 тис терміналів, майже подвоїться і перевищить 12 тис штук.

    Нагадаємо, за допомогою ПТКС клієнти здійснюють оплату комунальних послуг, послуг мобільного зв'язку, грошові перекази, банківські операції, купують квитки на транспорт або футбол.

    "ПриватБанк" вбачає у збільшенні кількості терміналів, те, що вдасться знизити адміністративні витрати на надання клієнтам послуг, заради отримання яких їм доводиться йти у відділення.

    "Ми йдемо в напрямку розвитку зовнішніх терміналів. Вони є альтернативою кас, і ми хочемо їх встановлювати, щоб знижувати витрати на касові вузли і персонал, - відзначає заступник голови правління "ПриватБанку" Юрій Кандауров. - Безпека вуличних терміналів буде забезпечуватися так само, як і біля банкоматів - будуть встановлені відеокамери".

    "За винятком терміналів "ПриватБанку", в Україні зараз працює близько 15-17 тис ПТКС. Така велика різниця в цифрах виникає через те, що багато агенти одночасно працюють на кілька банків, тому йде значне збільшення статистики", - відзначає виконавчий директор "ОСМП Україна" Андрій Рудик.

    Учасники ринку відзначають, що тарифна політика "ПриватБанку" невигідна його конкурентам.

    "Термінальний бізнес наближається до насичення. "ПриватБанк" майже не бере комісії, тому при рівній доступності терміналів люди, звичайно, будуть платити через його пристрої, - говорить начальник управління розвитку термінального бізнесу "Банку Національний кредит" Євген Думчев. - Зараз багато операторів послуг відмовляються від внутрішніх комісій, які платять саме вони, на користь зовнішніх, які оплачує споживач. Тому тарифи для клієнтів ростуть. Але в Росії середня комісія становить 10%, в Україні - 5%".

    Про цю ж модель тарифоутворення говорять і в "ПриватБанку".

    "Якщо постачальник послуг компенсує нам комісію, то її немає, а якщо не компенсує, вона перекладається на споживача", - пояснює Кандауров.

    Нагадаємо, що одним з основних акціонерів "Приватбанку" є Ігор Коломойський.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу
У сучасному бізнес-середовищі ефективне ведення бухгалтерії є ключовим фактором успішного функціонування будь-якої компанії. "Шатило і Партнери" - це ...
З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana
Приємною новиною поділилися з українцями розробники криптогаманця Trsutee Plus на заході Solana KUMEKATHON! Meetup, оголосивши про підтримку розрахунк...
Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...

Коментарі


  • Бред какойто. Людям помагать надо в самом простом,даже с едой некоторым с лекарством,что бы банки неграбили,а государство их неподдерживало.С РОссией объединяться надо,с братьями нашими,один путь у нас,русских в большинстве конечно имею ввиду.


  • Увы, но ПриватБанк превратился в из банка в платформу по выкачке денег, причём из максимум среднего бизнеса, который принуждают за кредиты работать с юр. лицами группы Приват, и де-факто, проводит абсолютно незаконное навязывание услуг.


  • Кто имел отношения знает -- есть кредитка Универсальная.
    Так вот, когда банк берёт курс на заработок с ваших недоглядов, -- несвоевременных внесений средств, занятых с этой кредитки, то это свидетельствует, что банк ЛОХОВСКОЙ или ГНИДА, потому что ему не охота проводить работу по оценке риска кредита.
    Если такая работа проводится, банк почти всегда получает проценты, а не банкрота с невозвратом.


  • А иначе ума не нужно, дать алкашу или сорвиголове денег взаймы, не успел -- пролетел. Те, кто считает это справедливым -- удавитесь! ЛЮБОЙ общественный бизнес ВСЕГДА ОБЯЗАН обществу, без которого это самого бизнеса НЕ МОГЛО БЫТЬ ПРОСТО НИКАК, а если бизнес ведёт себя как ПриватБанк, то это лучшее свидетельство, что ему на общество наплевать.

Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми