Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чого чекати від гривневих депозитів наступного тижня

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гривневі депозити

  У сегменті гривневих депозитів наступного тижня буде спостерігатися очікувана стабільність. Попри поодинокі випадки підвищення ставок, кардинальних змін чекати не варто.

  3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Директор департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку Дмитро Замотаєв спрогнозував, що середні ставки за гривневими депозитами на 3 — 6 місяців становитимуть 13,5% річних. Натомість дохід від терміну 9 — 12 місяців складе 12,5 — 13% річних.

  Від чого залежатимуть ставки надалі:

  розміру ставок за 3-місячними депозитними сертифікатами (19%) та розміру облікової ставки (15%);
  термінів та обсягу надходжень міжнародної фіндопомоги (вже у березні очікується перший транш з 50 мільярдів євро);
  ситуації в економіці країни (зокрема від рівня інфляції, курсу гривні до основних валют);
  ситуації на фронті;
  внутрішньополітичних обставин та суспільних настроїв.

  «Однак ми схильні вважати, що кон’юнктура буде більш-менш сприятливою для подальшого зростання кількості вкладів: адже саме гривневі депозити зараз є найбільш вигідним механізмом для збереження та примноження коштів громадян (нагадаю, що чистий прибуток за гривневими вкладами, який враховує інфляцію та банківські платежі, складає в середньому 5 — 6%, що майже втричі перевищує прибуток за валютними вкладами)», — прокоментував Замотаєв.

  Курс долара на готівковому ринку

  Минулого тижня попит на валюту з боку населення непомітно скорочувався, розповіла Директор департаменту казначейських операцій Unex Bank Анна Золотько.

  «Курс гривні на готівковому ринку не зміг подолати 38 гривень за долар. Але в останні два дні навіть дещо відкоригувався до 38,10 — 38,15 гривні за долар», — зазначила Золотько.

  На цей тиждень вона спрогнозувала, що курс долара на готівковому ринку коливатиметься в межах діапазону 38 — 38,5 гривні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми