Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як не потрапити до "кредитної кабали": поради українцям

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: кредити, поради банкіра

  Щоб не потрапити до "кредитної кабали", українцям ще на етапі вибору споживчої позики та оформлення документів потрібно звернути увагу на кілька важливих нюансів. Для цього потрібно не лише поспілкуватися із представниками банку, а й ретельно вивчити договір.

  6215_n73ymf-c16x9x50px50p-c16x9x50px50p-fd877e66b881c339d7c900b34f28df92.jpg (65.84 Kb)


  Свої поради в коментарі озвучив директор департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку Дмитро Замотаєв. За його словами, в цілому потенційному позичальнику потрібно здійснити п'ять кроків:

  Для отримання кредиту вибирати банківську установу, яка пропонує широкий вибір кредитних програм разом із простими та зрозумілими умовами та швидким ухваленням рішення про його отримання.
  Насамперед звертатися до банків, у яких діють партнерські програми та які можуть запропонувати кілька варіантів для погашення кредиту (це може суттєво пом'якшити фінансові умови за кредитом).
  Поцікавитись наявністю прихованих комісій або платежів, які можуть стати додатковим та непотрібним навантаженням на позичальника. Отриману інформацію краще перевірити у документах.
  Чітко планувати власні фінансові можливості для своєчасного погашення кредиту (найвигіднішим для позичальника буде той кредит, який вимагатиме першого внеску у розмірі 10-30% вартості запланованої покупки).
  Поцікавитися, чи банк готовий у разі виникнення форс-мажорних обставин запропонувати додаткову відстрочку, перекредитувати та на яких умовах.
  Загалом кредити в Україні, швидше за все, дешевшатимуть. За прогнозом Замотаєва, на тлі зниження облікової ставки дешевшатимуть споживчі кредити. До кінця 2023 року на 4-5% впадуть ставки за окремими партнерськими програмами банків з рітейлерами. А вже з початку 2024 року перерахунок відсотків за кредитами стане більш масовим.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми