Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українські банки у жовтні переписали ставки за депозитами

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, ставки за депозитами

  Українські банки у жовтні знизили ставки за депозитами як для фізичних, так і для юридичних осіб.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  За даними Національного банку України, ставки за депозитами фізосіб, які залишались незмінними у вересні, у жовтні знизилися на 0,4 відсоткового пункта — до 11,9% річних, що відповідає показнику травня.

  Середня ставка нових оформлених гривневих депозитів для корпоративного сектору у жовтні знизилася третій місяць поспіль — одразу на 1,9 в. п., до 10,6% річних, що відповідає рівню початку року.

  Ставки за валютними депозитами для фізосіб у жовтні знизилися на 0,2 в.п. — до 1%, тоді як за депозитами юросіб — на 0,1 в.п., до 0,5%.

  За даними НБУ, незважаючи на зниження ставок, корпоративні клієнти минулого місяця збільшили обсяг вкладів у банках на 15,36 млрд грн або на 1,4% - до 1,13 трильйона гривень, а фізичні особи — на 6,83 млрд грн або на 0,7%, до трохи більше 1 трильйона гривень.

  При цьому депозити населення у гривні навіть зменшилися — на 245 млн грн, до 663,6 млрд грн, а у валюті - зросли на 7,07 млрд грн, до еквівалента 342,6 млрд грн.

  Вклади юридичних осіб у жовтні зростали у всіх валютах: у гривні - на 10,47 млрд грн, до 786,2 млрд грн, у валюті - на 4,89 млрд грн, до 345,63 млрд грн.

  Водночас сумарний кредитний портфель у жовтні зріс ще на 4,6 млрд грн і досяг 981,4 млрд грн.

  Зростання кредитного портфеля переважно забезпечили гривневі позики для населення, які збільшилися на 1,8% - до 206,76 млрд грн, тоді як валютні знизилися на 1,4% - до еквівалента 12,47 млрд грн.

  При цьому кредити юрособам у національній валюті у жовтні трохи зменшилися — на 0,1%, до 508,61 млрд грн, що може бути пов’язане з посиленням умов держпрограми кредитування «5−7-9%». Водночас вони зросли у валюті - на 0,7%, до еквівалента 232,56 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми