Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За що банки в Україні мають право забрати половину пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ПриватБанк, списування коштів

  В Україні банки мають право без дозволу клієнтів списувати частину зарплати чи пенсії. Усього є кілька випадків, коли банк змушений йти на такий крок.

  73_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Як йдеться у відповіді ПриватБанку на скаргу клієнта, списувати гроші із зарплатної чи пенсійної картки клієнта можуть у тому випадку, якщо клієнт вчасно не погасив кредит. Про це йдеться у Правилах використання кредиту. Однак у судах деяким клієнтам вдається довести, що таке списання є незаконним.

  Ще одне правило: гроші з рахунку можуть без попиту списати на запит виконавчої служби. Виконавча служба отримує відповідний документ або від нотаріуса, або від суду. Щоб стягнути борг, виконавець може направити відповідний лист щодо боржника до банку, а банк зобов'язаний відреагувати.

  Що робити, якщо з рахунку зникли гроші?

  Перше, що потрібно зробити, – перевірити свій банківський додаток. У ньому можна подивитися виписку за рахунком та дізнатися, на що було знято кошти. Потім необхідно звернутися до банку з проханням роз'яснити, чому відбулося списання.

  Якщо у вас є кредит у Приватбанку і банк почав самовільно списувати гроші з пенсії чи зарплати, найкращий спосіб – сплатити борг перед банком. Однак про всяк випадок також варто відправити до банку письмову вимогу припинити списання та заявити, що ви не підписували договір, який передбачає списання. Якщо банк у відповідь надішле повідомлення, що списання продовжаться, ви зможете використовувати його в суді.

  Якщо гроші списуються за листом від виконавця, вам необхідно знайти виконавця судового рішення, звернутися до нього з проханням зняти арешт із суми, яка становить дві мінімальні зарплати, а також у найкоротший термін погасити свій борг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми