Банки. Кредити. Депозити, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кадрові зміни в НБУ: Департамент очолив Олег Прохода

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: НБУ, кадрові зміни

  Новим директором Департаменту грошового обігу Національного банку України з 18 вересня 2023 року призначено Олега Проходу.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

  Зазначається, що до сфери відповідальності Олега Проходи на посаді директора Департаменту грошового обігу належатиме:

  розроблення та впровадження стратегії готівкового грошового обігу в Україні, методологічне забезпечення та управління готівковим грошовим обігом, зокрема з упровадженням новітніх технологій, визначення загальної потреби в готівкових коштах та необхідних номіналах банкнот і монет, організація виготовлення банкнот, тощо.

  У Нацбанку зазначають, що Департамент грошового обігу входить до блоку «Платіжні системи та грошовий обіг», керівництво яким за вертикаллю підпорядкування здійснює заступник голови Національного банку Олексій Шабан.

  «Одне з важливих завдань для Національного банку — підтримувати якісні, прозорі та зручні готівкові розрахунки для всіх сфер суспільства: громадян, бізнесу, держави. Сподіваюся, що значний досвід роботи в банківській системі та лідерство новопризначеного керівника підсилять команду Департаменту грошового обігу, і ми зможемо втілювати нові цікаві та результативні проєкти для поліпшення готівкового обігу в Україні», — зазначив Шабан.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми