Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні відсьогодні набули чинності нові правила НБУ

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: НБУ, нові правила

  В Україні з 1 серпня набули чинності нові правила Національного банку. Анонімних поповнень банківських карток більше не буде. Тепер клієнта, який поповнює рахунок на будь-яку суму, повинні ідентифікувати. А у квитанції має бути зазначений його номер телефону.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Про те, як тепер поповнювати картки та мобільний рахунок, читайте у матеріалі.

  Під час поповнення рахунку на будь-яку суму потрібно вводити номер телефону або проходити верифікацію через Дію/NFC

  З 1 серпня в Україні повністю заборонили анонімне поповнення банківських карток на будь-яку суму. Це стосується й усіх інших платежів (крім комунальних платежів, оплати штрафів, квитків та податків). Раніше можна було переказувати до 5 тис. грн без авторизації. Тепер навіть під час переказу 1 грн потрібно вказати свій номер телефону та ввести пароль із СМС (а в деяких терміналах – пройти авторизацію через Дію/NFC).

  Нове обмеження кардинально правила не змінять. Якщо ви поповнюєте рахунок через термінал свого банку, для верифікації достатньо пройти нескладну процедуру (використовувати свою картку, ввести номер із СМС тощо).

  "Національний банк України уточнив вимоги до тих, хто надає платіжні послуги, та їхнім комерційним агентам під час проведення ними операцій із внесення готівки, зокрема через ПТКС", – пояснили в НБУ.

  Нові правила також зачеплять і поповнення мобільних рахунків

  Національний банк регулює діяльність не лише банків, а й усіх фінансових установ (та їхніх операцій). З 1 серпня українці також не можуть поповнювати свої мобільні рахунки у терміналах анонімно. Фактично всі зміни зводяться до того, що навіть під час поповнення рахунку на кілька гривень потрібно пройти перевірку – ввести в терміналі свій номер телефону, а потім отримати в СМС пароль та зазначити його в терміналі.

  Так ви підтвердите свій номер телефону, а операція перестане бути повністю анонімною. Про нові правила вже повідомили мобільні оператори. "З серпня цього року для оплати мобільних послуг готівкою за допомогою платіжних пристроїв платники повинні мати при собі мобільні телефони та перебувати в зоні стабільного покриття мережі", – пояснили у Vodafone.

  Не змінилися правила поповнення, якщо ви використовуєте банківську програму, застосунок свого мобільного оператора. У такому разі ви і так проходили (і проходили раніше) перевірку, коли вводили пароль та номер телефону під час входу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми