Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які депозити користуються найбільшим попитом в українців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

  Протягом перших шести місяців 2023 року обсяг строкових гривневих депозитів Ощадбанку зріс більш ніж на 10 млрд грн і становить майже 54 млрд грн. Гривневі вклади становлять близько 70% усього депозитного портфеля фізичних осіб банку.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба банку.

  «Відповідно до ринкових тенденцій Ощадбанк значно покращив привабливість своїх депозитних продуктів для фізичних осіб, що дозволило збільшити частку строкових депозитів у портфелі пасивів банку. Це допомагає нашим клієнтам краще зберегти свої заощадження та захистити їх від інфляції. Частка коштів на поточних рахунках та депозитах громадян в національній валюті зростає, що свідчить про те, що українці довіряють гривні і вірять у перемогу нашої держави», — прокоментував заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

  Які депозити користуються найбільшим попитом

  Серед депозитних продуктів Ощадбанку найбільшим попитом користуються вклади «Мій захисник» та «Моя перемога».

  Пільговий депозит «Мій захисник» призначено для військовослужбовців та членів їхніх родин. Станом на кінець червня на ньому було розміщено 13,4 млрд грн.

  Що стосується популярного депозиту «Моя перемога» з підвищеною відсотковою ставкою, то на ньому можуть розмістити кошти всі бажаючі. Починаючи з 10 травня 2023 року, відколи було запроваджено цей депозит, українці розмістили на ньому понад 4,5 млрд грн.
  Умови розміщення цього депозиту: термін розміщення коштів — 3 місяці та 5 днів, процентна ставка — 17%, мінімальна сума вкладу — 10 тис. грн. Відкрити депозит «Моя перемога» можна в будь-якому відділенні Ощадбанку або в додатку «Мобільний Ощад».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми