Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який курс долара виставили банки сьогодні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

  Курс готівкового долара у банках України дещо знизився. У вівторок, 13 червня, вартість американської валюти в середньому становить 36,85/37,28 грн за долар (купівля/продаж). Порівняно зі значеннями понеділка курс купівлі впав на п'ять копійок, а у продажу – на дві копійки.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)


  Проте загалом за тиждень середній курс долара в банках знизився лише на 3,5 копійки. Про це свідчать дані спеціалізованого порталу.

  Найдешевше продає долари серед найбільших банків Райффайзен Банку (по 37,2 грн). Найвищий курс у продажу встановив Креді Агріколь (37,7 грн.). Купує долари за найнижчою ціною теж Креді Агріколь (36,5 грн), а найвищою – ОТП Банк (36,85 грн).

  На чорному ринку долар у купівлі коштує до 37,12 грн, середній курс продажу становить 37,22 грн, що трохи вище, ніж напередодні. Євро на валютному аукціоні 13 червня продають по 40,25 грн, а купують – по 40,45 грн.

  Офіційний курс долара, за даними Нацбанку, залишається фіксованим на рівні 36,56 грн. Однак курс євро, який не заморожено, змінився – 13 червня він знизився на 5 коп. до 39,36 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми