Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо популярні депозити серед українців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

  Збільшення депозитних ставок дозволило окремим банкам в червні збільшити залучення коштів фізосіб на 10% — клієнти обирали депозитні програми із найбільшими ставками.

  28_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Про це розповіли банкіри під час круглого столу, проведеного «Фінансовим клубом».
  «У нас максимальна ставка була на 3-6 місяців, і люди розміщували якраз на найбільший термін — на 6 місяців. Мабуть, у людей є бачення, що відсоткові ставки знизяться, і вони хочуть на тривалий термін розмістити гроші, щоб отримати максимальний дохід. Зараз ми вже знижуємо відсоткові ставки на період 6 місяців. Залишаємо такі самі на 3-місячний ресурс», — розповів голова правління банку «Глобус» Сергій Мамедов.

  Одним із перших ставки підняв РВС Банк.
  «Ми підвищили ставки тільки за короткими депозитами, оскільки сподіваємося, що НБУ буде нетривалий термін зберігати високу облікову ставку, — зазначила голова правління РВС Банку Оксана Котляревська. — У нас ставки за депозитами на місяць — 18% і 3-місячними — 20%. Ми зважуємо на те, що робимо. Ми це розуміємо і вміємо цим управляти. Це все зважені рішення».
  Збільшення депозитних ставок дозволило збільшити портфелі лише за місяць.
  «У нас було десь 10% приросту, зокрема у нас був певний перетік з валютних в гривневі вклади», — розповів член правління Альтбанку Дмитро Симоненков.

  «Позитивом є 100-відсоткова гарантія. Довіра фізичних осіб і ФОПів зараз до банківської системи дуже велика. Сьогодні клієнт не звертає увагу, чи це системний державний банк, чи комерційний із приватним капіталом. Ми бачимо, що старі клієнти повертаються і несуть нові вклади. Клієнти, які мали вклади до моменту підняття депозитної ставки, додатково відкривають нові депозити. У нас приріст по місяцю — плюс 10%», — розповіла Оксана Котляревська.
  Ставки почали зростати і у великих банках.
  «ПУМБ частково підвищив ставки на 1,5% по всій лінійці, але ми залишили своє позиціонування без змін. Тобто ми піднялися до середньоринкових ставок», — пояснив керівник відділу депозитів ПУМБ Микита Малясов.
  І хоча суттєво ставки збільшили лише невеликі банки, державні банки також переглянули, хоч і несуттєво, свою депозитну політику.
  «Невеликі банки змушені пропонувати більш високі ставки — ми фіксуємо пропозиції і 18-18,5%. Банки, які мають більшу клієнтську базу і добре розвинуті бренди, пропонують на 5-7% ставки нижчі, але вже пройшов перший етап, коли відбулася переоцінка гривневих депозитів. І всі, хто хотів відкоригувати свою позицію, це зробили. З великих банків державних ми лише по ПриватБанку не побачили змін. Всі інші, навіть державні банки, поміняли процентні ставки в сторону підвищення», — констатує заступник голови правління Таскомбанку Артур Муравицький.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми