Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Приватбанк" виплатить вклади кримчанам

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: Приватбанк, депозити

  Апеляційний суд Хмельницької області зобов'язав стягнути з ПАТ КБ "ПриватБанк" на користь громадянки Галини Молодецької 18 тис. дол. вкладу, який був розміщений на депозитному рахунку.

  9105_1467724318_privat_bank_top_1000.jpg (35.94 Kb)

  Про це стало відомо "Главкому" з ухвали суду від 13 вересня.

  За матеріалами суду, у січні 2013 року мешканка Хмельницької області поклала на депозит 18 тис. дол. з відсотковою ставкою 8,5% річних у кримському відділенні ПриватБанку. Нарахування відсотків за вкладом стабільно відбувалося кожного місяця.

  Ситуація змінилася на початку квітня 2014 року – банк перестав плати здійснювати будь-які нарахування. Офіційне пояснення - нестабільна ситуацію в Україні та Криму, відповідно з'явилися складнощі з обслуговування депозитів та рахунків клієнтів. Більше того представниця ПриватБанку у суді порадила клієнтці звернутися до органа країни-окупанта - "Фонда защиты вкладчиков", що здійснює виплати вкладникам, договори якими були укладені з кримською філією ПриватБанку.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна продовжує переговори з МВФ - Гройсман

  При цьому, ПриватБанк відмовив пані Молодецькій у поверненні коштів, покладених на депозит ще до анексії півострова Крим.

  Апеляційний суд Хмельницької області дійшов висновків, що фінустанова порушила договір, укладений з вкладником та статті Цивільного кодексу України (ч. 1 ст. 1058, ч. 2 ст. 1060 ) і Закон України "Про банки і банківську діяльність". Також суд нагадав, що, відповідно до ст.1 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території", тимчасово окупована територія України є невід'ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

  Таким чином, апеляційна інстанція залишила без змін рішення Старосинявського райсуду Хмельницької області від 19 липня і зобов'язала нарахувати та виплатити Галині Молоддецькій відсотки за користування вкладом протягом 11.03.2014 року до 10.01.2015 року включно та компенсувати та 3% річних за прострочення повернення вкладу на суму 25,2 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми