Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Депозити в Україні втрачають свою привабливість

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: депозити, банки

  Найактивніше ставки знижують "дочки" російських фінустанов.

  4307_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Депозити в Україні продовжують дешевшати – з середини червня впала прибутковість гривневих вкладів на всі терміни, крім 9 місяців.

  Найбільше середні ставки впали за вкладами до запитання. Середня прибутковість за ними обвалилася на 0,37%. За вкладами на 9 місяців середня ставка зросла 0,03%. Тепер дев'ятимісячний депозит приносить більше прибутковості, ніж 12-місячний.

  З 16 червня найбільше знизили ставки дочка російського банку ВТБ і Міжнародний Інвестиційний Банк. Перший знизив прибутковість гривневих вкладів на 12 місяців на 1,56%, другий – на 1,34%.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-власники "Приватбанку" купували активи за депозити українців

  Ставки за доларовими депозитами також переважно знижувалися. Найбільше впала середня прибутковість річних депозитів – на 0,11%. При цьому середня ставка за тримісячними внесками в американській валюті зросла на 0,03%.

  Середня прибутковість вкладів в євровалюті також продовжила знижуватися, за винятком річних вкладів. Найбільше падіння ставок було за дев'яти-і тримісячними депозитами. За першим середня прибутковість обвалилася на 0,19%, по другим – 0,18%. А ось прибутковість за річними внесками зросла – на 0,05%.

  Серед валютних депозитів найбільше "відзначився" ВТБ, який довгий час був найприбутковішим банком за вкладами в доларах і євро. "Дочка" російського банку знизила середню прибутковість 12-місячних доларових вкладів на 1,65%. За депозитами в євро обвал був куди драматичніше – на 3,89%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми