Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як правильно оформити депозит

 • Джерело: vesti-ukr.com.  → Ключові теги: депозити

  Депозитні договори стали рябіти обмеженнями для людей.

  7771_1462271235_image101540.jpg (71.8 Kb)

  “Незважаючи на визнання неправомірності односторонньої зміни договорів, банки вписують в умови, що можуть міняти, наприклад, умови або ставку. А ще додають — що інформування про ці зміни відбуваються за допомогою оголошень на сайті”, — зазначив старший партнер адвокатської компанії “Кравець та Партнери” Ростислав Кравець.

  Юристи не рекомендують підписуватися під такими договорами.

  Це не єдиний небезпечний для вкладника нюанс депозитного договору.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацкомісія розповіли про тенденції плати за "комуналку"

  Є ще кілька умов, на які не варто погоджуватися людині, якщо вона згодом не хоче мати проблем з поверненням своїх коштів.

  Дуже важливий момент в договорі, який треба вивчити в першу чергу — повернення в кінці строку суми депозиту з відсотками. Не варто підписувати договір, в якому йдеться про те, що гроші будуть повертатися на відкритий разом з депозитом поточний або картковий рахунок. Потрібно наполягати на тому, щоб кошти видавалися через касу — так само як ви їх вносили.

  Хоча юристи запевняють, що навіть у такій тяжкій ситуації можна опротестувати дії банків. Потрібно апелювати до закону про захист прав споживачів та захисту економічної конкуренції. Дії банкірів можна трактувати як нечесну підприємницьку діяльність і отримати судове рішення на свою користь.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми