Сільське господарство та промисловість, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Французький концерн Alstom покидає ринок рф

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: концерн Alstom, ринок рф

  Світ продовжує ізолювати країну-агресор Росію за вторгнення її військ в Україну та злочини проти українського народу. З російського ринку йде ще одна компанія – французький машинобудівний концерн Alstom.

  4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)


  До кінця 2023 року Alstom вийде зі складу акціонерів найбільшої в РФ компанії в галузі транспортного машинобудування "Трансмашхолдинг". Про це 17 листопада повідомили російські пропагандистські видання.

  Цю інформацію підтвердив генеральний директор ТМХ Кирило Липа. За його словами, компанія викупить у Alstom 20% акцій. Деталі угоди поки що не розголошуються.

  Інші 80% акцій ТМХ належать російським акціонерам.

  На початку березня 2022 року після повномасштабного російського вторгнення на територію України французька компанія заявила про зупинення всіх поставок та майбутніх інвестицій в РФ.

  Alstom – це велика машинобудівна компанія з Франції, є одним із світових лідерів із виробництва енергетичного обладнання та залізничного транспорту. Компанія випускає залізничні локомотиви, енергогенеруюче обладнання, трамваї, швидкісні електропоїзди, електрофільтри для промислового виробництва.

  Раніше компанія займалася суднобудуванням.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми