Сільське господарство та промисловість, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Україна незабаром запустить новий зерновий коридор

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зерновий коридор, Молдова, Румунія

  Україна незабаром запустить новий зерновий коридор через Молдову та Румунію. Цей маршрут експорту матиме важливе значення не лише для самої України та країн-партнерів, а й для глобальної продовольчої безпеки.

  4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Про це заявив президент України Володимир Зеленський на брифінгу за підсумками переговорів зі своїм румунським колегою Клаусом Йоханнісом. Зустріч відбулася 10 жовтня у Бухаресті.

  "Уже скоро запрацює зерновий коридор з України через Молдову до Румунії... Що матиме велике значення не лише для нас, а й для Європи та світу загалом", – заявив Зеленський.

  За його словами, "зерновий коридор" є яскравою ілюстрацією того, якою може бути економічна співпраця у форматі Україна – Румунія – Молдова. Зеленський зазначив, що спільні проекти створять "дуже потужну основу" не лише для розвитку цих трьох країн, а й для розвитку усієї Європи.

  Він уточнив, що співпраця допоможе всім трьом країнам пожвавити власну економіку. Зокрема, воно дає стимули для розвитку бізнесу та інфраструктури, а це, у свою чергу, допомагає створити додаткові робочі місця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми