Сільське господарство та промисловість, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Зеленський прокоментував тему зернового експорту

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: експорт зерна, Зеленський

  Україна поступово «прибирає емоції» з теми зернового експорту та виходить на «цілком конструктивну» роботу із партнерами.

  2555_d1c34ca3fd3276dbc6ce0e9e714b31bc_1653465825.jpg (25.62 Kb)


  Про це у понеділок, 25 вересня, заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

  Він повідомив, що провів нараду з урядовцями та Офісом президента щодо зернового експорту України: «Скоординували подальші кроки та зафіксували досягнуті результати».

  Президент підкреслив, що Європейська комісія підтримала дорожню карту взаємного моніторингу експорту зерна.
  «Поступово прибираємо емоції з цієї теми. Робота із сусідами може й мусить стати цілком конструктивною, і Україна все для цього робить», — сказав він.

  Також Зеленський висловив подяку партнерам України, котрі не допустили порушень торговельних правил ЄС та Угоди про асоціацію.
  «Такої ж конструктивної спільної роботи, як і з Болгарією та Румунією, ми очікуємо від інших країн-сусідів. Євросоюз — це простір для взаєморозуміння та співпраці. Так і має бути», — зауважив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми