Сільське господарство та промисловість, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Ще одна країна ЄС неочікувано виступила за ембарго на українське зерно

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Хорватія, ембарго на українське зерно

  Хорватські порти наразі сприяють перевезенню українського зерна до третіх країн.

  4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович заявив, що його країна не буде імпортувати українське зерно і не виключив заборону на такий імпорт за прикладом Польщі, Угорщини та Словаччини.

  "Позиція та бажання Хорватії полягає в тому, що ми транзитна країна, а не країна, яка отримує величезні обсяги українського зерна, яке дешевше за наше, що означало б, що наші фермери опинилися в біді", – цитує хорватського прем'єр-міністра видання Politico

  Зазначається, що на запитання, чи запровадить Хорватія подібну заборону як Польща, Угорщина та Словаччина, Пленкович не відповів, але повторив, що хорватські порти наразі сприяють перевезенню українського зерна до третіх країн.

  Альтернативні шляхи експорту українського зерна - головні новини
  Без "зернового коридору" в серпні Україні вдалось збільшити експорт агропродукції до 4,3 млн тонн, це на 16% більше за липневий показник. Зокрема, через річкові порти Дунаю було перевезено 64% обсягів експорту в серпні.

  7 вересня стало відомо, що українське зерно почали експортувати через хорватські порти. Перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко зазначила, що цей торговий шлях хоч і нішевий, але вже користується популярністю.

  14 вересня в ЄС заявили, що для вирішення питання з експортом українського зерна вони вивчають можливість створення альтернативного зернового коридору із залученням Італії та Греції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми