Сільське господарство та промисловість, Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Суховантаж PUMA залишив порт Одеси

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Чорноморські порти, вихід судна

  З України вийшло вже п'яте судно з агропродукцією та металом після того, як Росія розірвала зернову угоду та почала блокувати українські Чорноморські порти. Зерно попрямує до Африки та Азії.

  4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Про це міністр інфраструктури України Олександр Кубраков написав у соцмережі X , яка раніше називалася Twitter. Вантажі з українською агропродукцією доставлятимуться переважно до Африки та Азії.

  "Суховантаж PUMA залишив порт Одеси з 30 тисячами тонн ріпаку та металу. Це п'яте судно, яке скористалося тимчасовим евакуаційним коридором із чорноморських портів України", – зазначив він.

  Нагадаємо, що після зриву Зернової ініціативи в рамках тимчасового коридору в Чорному морі першим 16 серпня вийшов зерноровоз JOSEPH SCHULTE, який зумів дістатися пункту призначення. Україна оголосила тимчасові коридори в Чорному морі для торговельних суден, що прямують у та з українських портів. Росія в односторонньому порядку вийшла із чорноморської "зернової ініціативи" 17 липня, а після цього неодноразово атакувала портову зернову інфраструктуру.

  Українські фермери зіткнулися із серйозними проблемами після того, як Росія вийшла із зернової угоди та розпочала масовані атаки на українські порти у Чорному морі. Альтернативні шляхи експорту виявилися для багатьох підприємств надто дорогими і тепер аграрії не знають, як продати продукцію. Це може призвести до того, що врожай зерна з таких ферм залишиться гнити на складах або навіть у полях.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми