Сільське господарство та промисловість, Фінанси. Гроші. Валюта, Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що очікує український бізнес у найближчій перспективі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес, прогноз

  Українській бізнес у серпні знову мав негативі очікування щодо результатів діяльності своїх підприємств у найближчій перспективі. Індекс очікувань ділової активності (ІОДА) залишився нижче нейтрального рівня (50 пунктів) та склав 49,3.

  6193_630_360_14546465-41-derzsluzbovci.jpg (40.86 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба НБУ.

  «Збереження значних безпекових ризиків, обмеження експортної логістики та скорочення обсягу експорту продукції, нові руйнування інфраструктурних об'єктів, підвищення цін на пальне, повільне відновлення ринку праці стримують економічну активність підприємств та негативно впливають на очікування респондентів», — йдеться в повідомленні.

  Попри пом’якшення прогнозів частини респондентів, збереглися очікування щодо зростання закупівельних цін, а також цін/тарифів на власну продукцію/послуги.

  Оцінки щодо зайнятості стримані. Як і в липні, збільшення персоналу очікують лише підприємства торгівлі, водночас керівники підприємств будівництва не очікують змін. Натомість респонденти промисловості та сфери послуг посилили песимістичні очікування щодо загальної чисельності працівників, зазначили в НБУ.

  Щомісячне опитування підприємств проводилося з 3 до 23 серпня 2023 року. В опитуванні взяло участь 494 підприємства. Результати опитувань відображають лише думку респондентів — керівників підприємств, а не оцінки Національного банку України. Нейтральним значенням ІОДА є 50 пунктів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми