Сільське господарство та промисловість, Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Невдовзі вартість яблук має піти вниз

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ціна на яблука

  Завищений ціновий тренд цього яблучного сезону породжує невиправдано високі цінові очікування на ринку і для нового сезону. Однак невдовзі вартість має на якийсь період піти вниз.

  2072_ya-15029_1.jpg (70.12 Kb)


  Таку думку в авторській колонці журналу "Садівництво по-українськи" висловив керівник компанії USPA Fruit Володимир Гуржій. Про це пише AgroTimes.

  "І зараз яблука нового сезону продають дорого, хоча ще і не мають належного ступеня стиглості, та й великої пропозиції ще немає. І взагалі такі високі ціни та недостигле яблуко на полицях має спричинити призупинення на ринку: ціни мають піти вниз, а попит знизитись", – зазначив фахівець.

  З практики компанії USPA Fruit минулих років результат таких високих цінових очікувань був різним, зазначив Гуржій. Бувало так, що наприкінці сезону на збиранні врожаю — хороша ціна, тобто очікування відгукуються саме на періоді збирання. Але потім ціна сильно просідає нижче за очікування.

  "Буває, що навесні ціни нижчі за ті, що виробники могли отримати під час збирання, звісно, якщо рахувати правильно та враховувати всі витрати", – каже експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми