Сільське господарство та промисловість, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Експорт зерна до Польщі: чому Україні заборонено, а рф можна

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: експорт зерна, Польща, заборона

  Польща заборонила Україні експортувати зерно до їхньої країни (дозволено лише транзит). Однак при цьому продовжує купувати зерно у Росії.

  4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)


  Як розповів УНН президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, це пояснюють незначними обсягами закупівель з РФ. Водночас Україна постачала такі обсяги, що створила конкуренцію польським аграріям.

  "Виникає багато запитань – чому, коли Україні забороняють, з російською їжею продовжують працювати. І мед постачає Росія, та інші продукти. Чому до Росії немає такого жорсткого ставлення? Коли ставимо ці запитання, нам говорять про незначні обсяги, а Україна везе через кордон значні обсяги продукції", – наголосив він.

  На думку експерта, у цій ситуації є одне правильне запитання: якщо польська сторона побоюється, що продукція українського АПК осяде на її внутрішньому ринку, то їй необхідно уважно контролювати переміщення вантажів. "Спочатку вони погодилися, а потім сказали: "Ага, ви продаєте до Італії та Іспанії, а ми туди теж хочемо продавати. І ми там із вами не можемо конкурувати", – пояснив Леонід Козаченко поведінку польських партнерів.

  На думку глави Української аграрної конфедерації, Польща думає про захист своїх фермерів, які не можуть конкурувати з українськими "навіть за умов війни, коли в Україні не все гаразд". "Але все ж таки українське сільське господарство потужніше, воно розвивається зовсім за іншим принципом, ніж європейське. І це справді причина", – прокоментував експерт заяви польської сторони щодо блокування українського агроекспорту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми