Сільське господарство та промисловість, Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чому почала стрімко знижуватися ціна на полуницю

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ціна на полуницю

  Виробники в південних і центральних регіонах країни пропонують до продажу полуницю за ціною 30−65 гривень/кг, що в середньому на 36% дешевше, ніж тижнем раніше.

  4625_1_ddea1.jpg (75.81 Kb)


  Про це йдеться в повідомленні проєкту EastFruit.

  «Встановлення теплої погоди стимулює активне дозрівання суниці садової (полуниці) в українських господарствах, повідомляють аналітики проєкту. В результаті, пропозиція цієї ягоди на ринку стрімко збільшується, що своєю чергою провокує різке зниження відпускних цін у даному сегменті. Якщо ще минулого тижня середні оптові ціни на суницю садову в Україні не опускалися нижче 60−85 гривень/кг, то вже поточного тижня вони почали стрімко знижуватися в південних і центральних регіонах країни. Зокрема, наразі виробники суниці садової вже пропонують до продажу цю ягоду за ціною 30−65 гривень/кг, що в середньому на 36% дешевше, ніж тижнем раніше», — йдеться в повідомлені.

  Зазначається, що виробники змушені знижувати ціни на полуницю у зв’язку зі стрімким збільшенням її пропозиції з місцевих господарств, в той час, як попит на цю продукцію залишається досить стриманим.

  «При цьому, більшість операторів ринку відзначають досить великий відсоток некондиційної ягоди в поточному сезоні. Рясні опади помітно знизили якісні характеристики української суниці садової. Сьогодні ціна на суницю садову в Україні вже в середньому на 37% нижча, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому ключові гравці ринку не виключають подальшого здешевлення в цьому сегменті вже з наступного тижня. Свою думку вони аргументують тим, що пропозиція на ринку продовжує зростати, а ось якість пропонованої ягоди не завжди влаштовує споживачів», — зазначається в повідомленні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми