Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Китай купує в росії крадену українську мідь

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Китай, росія, мідь

  Китайська компанія Quzhou Nova купила мідь із окупованою Росією території України. При чому зроблено це було вже під час повномасштабної війни – з 8 жовтня 2022-го по 24 березня 2023 року компанія заплатила Росії 7,4 млн доларів за не менш ніж 3220 тонн мідних сплавів, виготовлених на Дебальцівському заводі металургійного машинобудування.

  0325_54061a9031ad5_22_3_2_650x410.jpg (53.02 Kb)


  Про це повідомляє Reuters. Зазначається: про купівлю свідчить митна інформація, "отримана від одного з постачальників даних про комерційну торгівлю та перевірена у двох інших". Що, наголошується, стало одним із перших доказів торгівлі Китаю з тимчасово окупованими Росією регіонами України після початку війни.

  У самій Quzhou Nova, зазначається, заявили, що не займаються експортом та імпортом міді – відмовившись при цьому коментувати дані митниці. Також від коментарів відмовилися, наголошується, у митниці Китаю.

  Понад те, коментувати закупівлю Китаєм міді відмовилися і на заводі в Дебальцевому. Як розповідають автори матеріалу, там послалися на "комерційну таємницю" – хоч і визнали: цех кольорової металургії на підприємстві діє.

  Що загрожує Китаю

  Як пояснили автори матеріалу, з погляду влади Китаю, місцеві компанії можуть вести вільну торгівлю з фірмами в регіонах України, що тимчасово контролюються Росією. Проте через це вони ризикують потрапити під санкції Заходу.

  "Ми попередили КНР, що допомога військовим зусиллям Росії матиме серйозні наслідки. Ми без вагань виступимо проти організацій, включаючи фірми КНР, які допомагають Росії вести війну проти України або допомагають Росії обходити санкції", – наводять автори матеріалу заяву Держдепартаменту США.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми